Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60695
Stary 11.11.2012, 19:33
Watts napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli krótkowzroczna była polityka SV, to jak określisz żądania właściciela klubu? Ten sam przymiotnik pasuje tu doskonale.
Oczywiście, że doskonale pasuje. Natomiast co do samego SV zamiast kontraktować drogich i kiepskich emerytów miał możliwość skorzystania z usług Clebera, który oferował swoją pomoc Wiśle w sprowadzaniu młodych, tanich i perspektywicznych zawodników z Brazylii. Co do transferów Polaków np. z niższych lig Valckx i Maaskant mieli jedną odpowiedź, że Polacy są zbyt drodzy bo Widzew za Robaka krzyknął około 1 mln euro
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując