Watts napisał(a):

|
Jeżeli krótkowzroczna była polityka SV, to jak określisz żądania właściciela klubu? Ten sam przymiotnik pasuje tu doskonale.
|
Oczywiście, że doskonale pasuje. Natomiast co do samego SV zamiast kontraktować drogich i kiepskich emerytów miał możliwość skorzystania z usług Clebera, który oferował swoją pomoc Wiśle w sprowadzaniu młodych, tanich i perspektywicznych zawodników z Brazylii. Co do transferów Polaków np. z niższych lig Valckx i Maaskant mieli jedną odpowiedź, że Polacy są zbyt drodzy bo Widzew za Robaka krzyknął około 1 mln euro