Temat
:
[11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00.
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
120
11.11.2012, 19:26
Te transparenty "motywacyjne" z hali podczas ostatniego meczu koszykarek Wisły z Pabianicami należy pokazać naszym marnym pilkarzom podczas meczu w Krakowie. Tym co "pokazali" w Kielcach bardziej w sumie zasluguja na to niż koszykarki !
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199