|
@JOSE 841: Nikt. Jacy kopacze taki trener. Ani te grajki nie zasługują na lepszego trenera ani ten trener nie zasługuje na lepszych grajków. Bednarz dopiął swego. Osiągnął idealną synergię.
Ostatnio edytowane przez thechris : 11.11.2012 o godz. 19:23.
|