Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 11.11.2012, 19:16
Jesteśmy dramatycznie słabi kondycyjnie i dlatego w każdym meczu nie możemy utrzymać naszej gry do końca.

Na dodatek mamy kilku ewidentnie bardzo słabych zawodników.

Sikorski - po co on wyszedł na boisko. Frederiksen - słaby.
Genkow - katastrofalna forma itd.

Cenny jeden punkt, na końcu sezonu może być bardzo przydatny. Przed meczem każdy by brał w ciemno.

Trzeba doczekać do końca sezonu, lepiej jesienią już nie będzie.

W tym roku raczej nie spadamy, za to w przyszłym "postawienie na młodych polaków" zapewne zakończy nasze ekstraklasowe przygody.
Odpowiedz cytując