|
Jesteśmy dramatycznie słabi kondycyjnie i dlatego w każdym meczu nie możemy utrzymać naszej gry do końca.
Na dodatek mamy kilku ewidentnie bardzo słabych zawodników.
Sikorski - po co on wyszedł na boisko. Frederiksen - słaby.
Genkow - katastrofalna forma itd.
Cenny jeden punkt, na końcu sezonu może być bardzo przydatny. Przed meczem każdy by brał w ciemno.
Trzeba doczekać do końca sezonu, lepiej jesienią już nie będzie.
W tym roku raczej nie spadamy, za to w przyszłym "postawienie na młodych polaków" zapewne zakończy nasze ekstraklasowe przygody.
|