Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 11.11.2012, 19:09
Powinni wszystkich tych debili, którzy dziś grali wziąć przed kamerę C+ i żeby każdy z nich powiedział taką regułkę:

- Nazywam się (tu nazwisko każdego nieudacznika), dzisiaj pokazałem w której lidze powinienem grać. Jestem człowiekiem bez honoru i bez charakteru. Gram dla pieniędzy, mam w dupie to, czy klub utrzyma się w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując