|
Powinni wszystkich tych debili, którzy dziś grali wziąć przed kamerę C+ i żeby każdy z nich powiedział taką regułkę:
- Nazywam się (tu nazwisko każdego nieudacznika), dzisiaj pokazałem w której lidze powinienem grać. Jestem człowiekiem bez honoru i bez charakteru. Gram dla pieniędzy, mam w dupie to, czy klub utrzyma się w Ekstraklasie.
|