|
Zdecydowanie zasługujemy na spadek!!!
Może wyszło by to patrząc perspektywicznie na lepsze.
Realnie rzec ujmując sądzę, że właśnie tak się stanie. Poza Bełchatowem jesteśmy obecnie najsłabszą drużyną w lidze.
Nie da się na tych amatorów patrzeć, wstyd to mało powiedziane. Mam dość. Starczy!
|