Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 11.11.2012, 19:08
Zdecydowanie zasługujemy na spadek!!!
Może wyszło by to patrząc perspektywicznie na lepsze.
Realnie rzec ujmując sądzę, że właśnie tak się stanie. Poza Bełchatowem jesteśmy obecnie najsłabszą drużyną w lidze.
Nie da się na tych amatorów patrzeć, wstyd to mało powiedziane. Mam dość. Starczy!
Odpowiedz cytując