PabloTS napisał(a):

|
Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......
|
Od 13 miesięcy jest tak sama gra niektórzy są tu happy i widzą nawet postępy
Co do meczu to w drugiej połowie oceniam, że Korona zasłużyła na 3 punkty. Remis jest niesprawiedliwy. Po raz kolejny wynik lepszy niż gra...