Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 11.11.2012, 19:02
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......
Od 13 miesięcy jest tak sama gra niektórzy są tu happy i widzą nawet postępy


Co do meczu to w drugiej połowie oceniam, że Korona zasłużyła na 3 punkty. Remis jest niesprawiedliwy. Po raz kolejny wynik lepszy niż gra...
Ostatnio edytowane przez thechris : 11.11.2012 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując