Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 11.11.2012, 19:02
Nie ma w tej lidze gorszej i bardziej pozbawionej charakteru drużyny niż my. Kto wie czy najlepszym rozwiązaniem nie byłby oczyszczający spadek. Chociaż tutaj nie ma nawet na czym odbudowywać. Tragedia.
:/
Odpowiedz cytując