Temat
:
[11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00.
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
94
11.11.2012, 19:02
Nie ma w tej lidze gorszej i bardziej pozbawionej charakteru drużyny niż my. Kto wie czy najlepszym rozwiązaniem nie byłby oczyszczający spadek. Chociaż tutaj nie ma nawet na czym odbudowywać. Tragedia.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman