Wyświetl pojedynczy post
djadam1
Junior Member
 
Od: 03.2012
Skąd: Wolbrom/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.11.2012, 18:56
Chavez dzisiaj grał niezłą piłkę. Dobrze wiedzieć, że chociaż jest jeden zastępca w środku obrony. A reszta drużyna poza Chrapkiem.... no coment
Ostatnio edytowane przez djadam1 : 11.11.2012 o godz. 18:59.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
Odpowiedz cytując