|
Rzygać mi się chce, jak oglądam grę tych FRAJERÓW w ostatnich 10 minutach - plus doliczony czas.
K..a grają z przewagą na 9 zawodników i nie wychodzą ze swojego pola karnego dużymi momentami.
O, jeszcze gola stracili.
Żałuję, że nie można oddać karnetu na Wiśle, szkoda kasy na dojazdy na stadion żeby oglądać takie bezcharakterne łajzy.
Ciekawe, gdzie byli obrońcy przy stracie gola.
Przecież oni ten mecz powinni wygrać ze 3:0. Nie licząc spalonych, których nie było.
Nie miałbym pretensji, gdyby piłkarze Wisły zarabiali na poziomie piłkarzy drużyn z sąsiedztwa w tabeli. Ale to są jedni z najlepiej opłacanych piłkarzy w lidze!
|