Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20727
Stary 11.11.2012, 17:56
Mam nadzieję, że to nie zabrzmi jak science fiction - czy na naszym stadionie jest otwarta sieć wifi dla kibiców? Albo czy ktoś coś słyszał o planach jej uruchomienia?
Odpowiedz cytując