Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.11.2012, 16:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W meczu z Widzewem było całkiem odwrotnie - druga połowa była jaka była dlatego, ze Widzew wolał nastawic sie na faule niz na wyrownanie.
Problem w tym, że Korona może cały mecz grać tak, jak Widzew grał w drugiej połowie.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez christof20 : 11.11.2012 o godz. 16:53.
Odpowiedz cytując