wolfy napisał(a):

Wy naprawdę jesteście nienormalni.
Które transfery Bednarza wpłynęły na zdobycie mistrzostwa? Marcelo, Diaz. Listę niewypałów przedstawiłem już Grantarowi, to się chłopak zamknął w sobie.
|

że co zrobiłem ?
Co do meritum: co ty chcesz od Marcelo i Diaza ? .... bo nie bardzo rozumiem .... Czy wiele więcej naprawdę dobrych graczy ściągnął Valcx ... ?......... Melikson i ............. kolejne nazwiska jakoś nie powalają z nóg
przynajmniej mnie.
Co do twoich epitetów: świadczą raczej źle o tobie niż o tych których próbujesz obrażać ...
Pozdrawiam Świetny Informatyku
