Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.11.2012, 15:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
dobra , niektórych fantazja ponosi , więc kilka suchych faktów

zakładając ze ten sezon będzie równie przewrotny jak dwa ostatnie - czyli każdy wygrywa z każdym i do mistrzostwa wystarczy nawet i 56 punktów , nasze 11 punktów na tym etapie jeszcze można zamienić na końcowy sukces , tyle że ... czy możliwa jest seria zwycięstw ?

mamy jeszcze do zdobycia 60 punktów zaczynając od dzisiaj , czyli możemy mieć max 71 , z tym że były i sezony gdzie 57 punktów to było za mało by się załapać w "trójce ".

Niestety ale "ściganie " Legii jak to kolega wyżej napisał to w tej chwili misja wręcz niemożliwa . Ciężko mi sobie wyobrazić że w następnych 20 spotkaniach zaliczymy co najwyżej 4-5 spotkań w których stracimy punkty.

Zapewnijmy sobie pewne utrzymanie i później patrzmy w górę . Flota Świnoujście w I lidze w dalszym ciągu gra o "utrzymanie " wg jej trenera , więc presja na zawodnikach jest znikoma . My musimy się przyzwyczaić do tego że nie jesteśmy już wielką Wisłą której się boją rywale , a ligowym średniakiem z piękną historią i aktualnie mocno przepłacanymi piłkarzami w stosunku do jakości sportowej którą ( nie) prezentują.
Ligowy średniak to na ten czas optymistycznie powiedziane. Dodam, że jak będzie wyrównana liga tzn. będzie duża liczba drużyn ze średnim dorobkiem punktowym, więc nasze nędzne osiągi typu 11pkt/10kolejek mogą nam na koniec dać rzeczywiście max 13 miejsce. Zwłaszcza, że jak odejdzie Melikson, a nie dojdzie za niego paru niezłych to wiosną będzie jeszcze ciężej o punkty. Będzie taktyka kopnij i biegnij (a z chęciami do biegania różnie bywa).
Odpowiedz cytując