Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60690
Stary 11.11.2012, 14:46
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
PJa oceniam SV mimo wszystko krytycznie - plusem jest sprawne skompletowanie szerokiej kadry i brak testów, minusem krótkowzroczność takiej polityki oraz stosunek jakości sprowadzanych piłkarzy do ich zarobków.
Jeżeli krótkowzroczna była polityka SV, to jak określisz żądania właściciela klubu? Ten sam przymiotnik pasuje tu doskonale.

Wolfy, w sumie masz rację, ale nie bobkuj90 takich rzeczy. Nawet najprawdziwsze stwierdzenie zbobkowane90 traci na wartości.
Odpowiedz cytując