dulli78 napisał(a):

|
PJa oceniam SV mimo wszystko krytycznie - plusem jest sprawne skompletowanie szerokiej kadry i brak testów, minusem krótkowzroczność takiej polityki oraz stosunek jakości sprowadzanych piłkarzy do ich zarobków.
|
Jeżeli krótkowzroczna była polityka SV, to jak określisz żądania właściciela klubu? Ten sam przymiotnik pasuje tu doskonale.
Wolfy, w sumie masz rację, ale nie bobkuj90 takich rzeczy. Nawet najprawdziwsze stwierdzenie zbobkowane90 traci na wartości.
