Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60689
Stary 11.11.2012, 14:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Degradacja sportowa Wisły to pokłosie przycięcia wydatków. Bednarz jak miał kasę też dwa razy zdobył mistrzostwo Polski. Tylko, że Wisła kasy nie ma - nie ma co za to obwiniać kogokolwiek, boss zakręcił kurek i tyle. Jest jak jest.
Wy naprawdę jesteście nienormalni.

Które transfery Bednarza wpłynęły na zdobycie mistrzostwa? Marcelo, Diaz. Listę niewypałów przedstawiłem już Grantarowi, to się chłopak zamknął w sobie.

Górnik jakoś nie wydał niesamowitych pieniędzy na piłkarzy, podobnie Ruch. Oni jednak regularnie ściągają kogoś sensownego z niższych lig. Co robi Jacuś? Testuje frajerów podsyłanych przez menedżerów, a nuż drugi Marcelo się trafi. Sezon już rozpoczęty, pierwszy Japończyk.

Wasza odporność na wiedzę czy suche fakty mnie rozwala
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.11.2012 o godz. 14:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując