s1mone napisał(a):

|
Bzdura. Degradacja sportowa Wisły to pokłosie przycięcia wydatków. Bednarz jak miał kasę też dwa razy zdobył mistrzostwo Polski. Tylko, że Wisła kasy nie ma - nie ma co za to obwiniać kogokolwiek, boss zakręcił kurek i tyle. Jest jak jest.
|
Wy naprawdę jesteście
nienormalni.
Które transfery Bednarza wpłynęły na zdobycie mistrzostwa? Marcelo, Diaz. Listę niewypałów przedstawiłem już Grantarowi, to się chłopak zamknął w sobie.
Górnik jakoś nie wydał niesamowitych pieniędzy na piłkarzy, podobnie Ruch. Oni jednak regularnie ściągają kogoś sensownego z niższych lig.
Co robi Jacuś? Testuje frajerów podsyłanych przez menedżerów, a nuż drugi Marcelo się trafi. Sezon już rozpoczęty, pierwszy Japończyk.
Wasza odporność na wiedzę czy suche fakty mnie rozwala
