Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.11.2012, 12:13
Jak słyszę że gorzej już być nie może to mnie trochę śmiech ogarnia... Zobaczymy co się będzie działo jak w lipcu zostaniemy bez połowy kadry z młodymi "utalentowanymi" wychowankami "akademii" Wisły i nowymi transferami obecnego dyrektora...
A jeśli idzie o aktualną dyspozycje piłkarzy to niestety bardziej mnie martwi zerowe zgranie i kompletny brak pomysłów na akcje niż złe przygotowanie kondycyjne...
Odpowiedz cytując