Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 11.11.2012, 11:25
No kondycyjnie to raczej super przygotowany nie był.Jego proste docierające na klate Kliczki też były całkiem groźne Szacunek należy sie,że dotrwał do końca ale to marne pocieszenie,bo kompletnie zero pomysłu na walke,Kliczko robił z nim co chciał w każdej z rund punktując.
Wach strasznie wolny jest,słaby technicznie.Czekam na jego kolejne walki,bo kariery jakos nie śledziłem do tej pory ale nie sądze,by z niego coś poważniejszego było,młody nie jest,wiele już nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 11.11.2012 o godz. 11:31.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując