BBudowniczy napisał(a):

Jak na razie nie można się tu doczekać jakichkolwiek argumentów od Ciebie i pozostałych "racjonalnie myslących" obrońców pancernej brzozy. Zadałem tu już kilka pytań m.in. do Ciebie, niestety bez odpowiedzi...
|
Trudno zebym dementował czegoś (zamachu) czegoś nie było i nie otwieraj wątku brzozy po raz 1283273810 bo to sie już zdążyło zrobić nudne