mitmichael napisał(a):

|
No to po dzisiejszej porazce z Jagiellonia nie bedzie Legia w dobrych nastrojach. Do tego jezeli w styczniu rzeczywiscie moga odejsc najlepiej opłacani pilkarze to sytuacja jeszcze sie moze pogorszyc a taki Lech czy Polonia Warszawa juz na to czekają. Jeszcze w tej lidze wiele rzeczy sie wydarzy - ciekawe czy znowu Lka sfrajerzy tak jak przez ostatnie sezony
|
W Polonii nie ma na wypłaty... też będą próbowali sprzedać komuś Wszołka, Teodorczyka itp. żeby mieć za co żyć do lata. Amika nie ma w tej chwili kogo sprzedać więc to ich szczęście
Zapowiada się jeszcze "ciekawsza" wiosna niż rok temu i... jeszcze ch.jowsza jak chodzi o poziom sportowy.
Legia, Wisła, Polonia, Zabrze, Ruch - sprzedaż 1-2-3 najlepszych bez reinwestycji
Lechia - pewnie strata Traore
Śląsk, Korona - na garnuszku-łasce/niełasce miasta
Bełchatów - dogorywa
Będzie wesoło...
Czyli faworytem do MP jak dla mnie mimo wszystko Legia i Amica.