Temat
:
[11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00.
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline
#
60
11.11.2012, 09:58
Jeśli chodzi o tabele to jak wygramy mamy 14 pkt a Legia 24 pkt więc czy to taka przepaść 10 pkt
? Chyba jeszcze nie . Myśle że nasi kopacze w końcu się przełamią i zaczną punktować. Spokojnie czekajmy bo chyba gorzej już być nie może
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
pluti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pluti1906
Znajdź inne posty napisane przez pluti1906