Markus napisał(a):

Jako moderator powinieneś unikać osobistych wycieczek ...ale nie jestem zdziwiony.
Twój brak szacunku do ludzi też mnie nie dziwi, bo nigdy nie miałeś w sobie za grosz pokory . Cecha wielkich ludzi.
Nie każdy taki jest i ja mam pewne zahamowania żeby flekować gościa który coś tam w życiu osiągnął ma wiedzę, ma doświadczenie, ma wykształcenia ma po swojej stronie zarząd i właściciela Wisły.
A jakbyś wysilił się przeczytał kilka wcześniejszych moich postów to byś może skumał że nie jestem w stosunku do Bednarza bezkrytyczny. Popełnia błędy.
Więcej nie będę pisał bo już dawno stwierdziłem że nie dyskutuje się z facetami nie szanujących rozmówców.