Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#550
Stary 11.11.2012, 08:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To że w mistrzowskiej Wisle nie mieli miejsca to zrozumiałe, jednak jeśli byli tacy dobrzy jak próbujesz ich malować, to podaj proszę mi kilka nazwisk gdzie kontynuują kariery.
Podkreślam warsztat Kulawika , nie maluje ich na gwiazdy . A fakt że nie świetnymi piłkarzami , ale kolektywem Kulawik wygral ME akurat świadczy na jego korzyść jako trenera .

inna sprawa ze nie w takim celu stworzono ME , dlatego też nie interesuje mnie miejsce jakie zajmuje drużyna ME, a jacy piłkarze trafia do I druzyny. Mogą być i na ostatnim miejscu , a z 2-3 utelentowanymi zawodnikami .


Inna sprawa że w mistrzowskiej Wiśle ME, 07/08 grał Brud , a zaczął z pierwszą drużyną trenować 3 lata później . Gdyby wtedy dano mu szansę zadebiutować po czym wypożyczono ( jak Chrapka ) w wieku 18 a nie 23 lat do innego klubu to może nie byłby tak upośledzony piłkarsko . Ilu było takich piłkarzy ?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2012 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując