Nie wiedziałem, że w tym roku (chyba w lecie) wykonano kompleksową termomodernizację i hydroizolację dachu Starej Hali TS-u. Dzisiaj byłem na siatkówce i przy wejściu zauważyłem tablicę o dofinansowaniu z WFOŚiGW. Poszukałem w necie i znalazłem coś takiego:
http://liquid-rubber.pl/realizacje/r...-wisla-krakow/
polecam, fajne zdjęcia i opis
