|
Przecież pisaliśmy o konkretnej walce, a nie o jakiś planach na przyszłość. Stawiałem na łatwe KO i się przeliczyłem, choć były na to szanse w pierwszych rundach. Nie tylko ja się przeliczyłem, gdyż wielu ekspertów, a nawet sam Władek myślał, że w pierwszej części walki będzie już pozamiatane.
Tego samego dnia w grudniu szykują się dwie walki naszych najlepszych eksportowych mistrzów i ex-mistrzów w boksie - Włodarczyka i Adamka. Będzie ciekawy wieczór i noc przed świętami.
Włodarczyk z Mormeckiem w Paryżu, a Ademek z Cunninghamem pod Filadelfią.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.11.2012 o godz. 01:16.
|