Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2012, 23:26
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Niestety innych argumentów nie ma i ich nie usłyszysz od racjonalnie myslących ludzi ,natomiast taktyku PISu nasladujaca Goebellsa ,że tysiac razy powtórzone kłamstwo o: zamachu,dobijaniu rannych, mgle , wybuchach i trotylu rzeczywiście zaczyna przynosić efekty i coraz ludzi zaczyna w to wierzyć...
Wiem że nie ma i tylko naprawę otumanieni posuwają sie o używania bzdurnych wymysłów jako argumentów. Winszuję
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując