AS82 napisał(a):

|
Niestety innych argumentów nie ma i ich nie usłyszysz od racjonalnie myslących ludzi ,natomiast taktyku PISu nasladujaca Goebellsa ,że tysiac razy powtórzone kłamstwo o: zamachu,dobijaniu rannych, mgle , wybuchach i trotylu rzeczywiście zaczyna przynosić efekty i coraz ludzi zaczyna w to wierzyć...
|
Wiem że nie ma i tylko naprawę otumanieni posuwają sie o używania bzdurnych wymysłów jako argumentów. Winszuję
