Jaroo1 napisał(a):

|
...A sam od 5 lat mowisz tylko o lemingach i guru Kaczynskim
|
Wcale nie tylko. Ale jeżeli argumentacja adwersarza wygląda tak jak ASa powyżej to co mam o tym myśleć? Zwyczajnie leming albo idiota.
A Kaczyński to nie żaden guru, tylko jedyny mający odwagę mówić jak jest. Masz dowód z Trotylem. Wykryły go urządzenia których skuteczność to 99%. Więc
był trotyl na wraku czy nie było? Odpowiedz sobie na to pytanie, sam. Chyba ze jesteś "normalny" w rozumieniu ASa i myśleniem się nie kalasz.