Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2768
Stary 10.11.2012, 23:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...A sam od 5 lat mowisz tylko o lemingach i guru Kaczynskim
Wcale nie tylko. Ale jeżeli argumentacja adwersarza wygląda tak jak ASa powyżej to co mam o tym myśleć? Zwyczajnie leming albo idiota.

A Kaczyński to nie żaden guru, tylko jedyny mający odwagę mówić jak jest. Masz dowód z Trotylem. Wykryły go urządzenia których skuteczność to 99%. Więc był trotyl na wraku czy nie było? Odpowiedz sobie na to pytanie, sam. Chyba ze jesteś "normalny" w rozumieniu ASa i myśleniem się nie kalasz.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując