Bobek90 .. nic, tylko zakłamujesz rzeczywistość..Do jakie zapaści ? Korzyści sportowe z gry w pucharach europejskich w kw. do LM i LE to już 4 mln ..
Problemy finansowe bieżące, to wola bossa do takiej , a nie innej polityki i zaszłości , czyli dług i brak podwalin pod nowoczesny klub ..
No tak poza profesjonalizmem i dobrymi wynikami sportowymi to Stan w Wiśle nie pokazał zupełnie nic. Tak wygląda rozmowa ze ślepym o kolorach. No to raz jeszcze (i tak na każdym kroku będę to powtarzał), pierwsze okienko MP , drugie najlepszy wynik w pucharach europejskich od 9 lat.
Od Karabachu i drużyny w rozsypce do MP i awansu do LE, ale widać niektórzy wolą tego nie widzieć i zaklinają rzeczywistość, ich sprawa.
______
JOSE 841 napisał(a):

|
C zwolnił V pewnie dlatego że V chcąc nie chcąc był jednym z tych którzy przyczynili sie do kryzysu finansowego PSV. W Wiśle V zasłonił sie dwoma głośnymi nazwiskami które ściągnął do Wisły ale długo nie zabawił możliwe że do C doszła teoria że V kiedy pracował w Eindhoven brał 5% od każdego transferu co było oczywiście że szkodą dla klubu i dlatego C w obawie nie tylko o Wisłe ale i o interesy TF pożegnał V .Aczkolwiek po tym jak V zawitał na Reymonta temat powrócił ale V zaprzeczał wszystkiemu
|
Jose 841 co Ty za "poezję" znowu piszesz ?
No juz naprawdę "wrogowie obcych" w Wiśle nie mając żadnych argumentów zmyślają na potęgę ..
Cytat: Warto nadmienić, że w PSV, które za czasów Valckxa święciło triumfy zarówno z Eredevisie jak i w Lidze Mistrzów potrafił przez 4 lata pacy kupić piłkarzy na łączną kwotę 51 mln a sprzedać za bagatela 83 mln Euro” http://www.weszlo.com/blog/17/812 Tyle cytat. I co !? Fakty się nie podobają, to lepsze są własne wymysły , no super. Jak ktoś ma inne dane to niech nimi błyśnie, a nie zmyśla ..
Valckx też „nie zasłania się 2-oma nazwiskami bo nie musi, albowiem bronią go wyniki sportowe w Wiśle Kraków i z kluczowym udziałem pozyskanych piłkarzy. Stan robił błędy i miał i słabe, a wręcz złe transfery, ale per salto większość spełniła swoje cele czyli zdobycie mistrzostwa i udaną gre w pucharach.
Hmm .. brał 5%, a może 2%, a może nic nie brał, a może brał ?, a może nie, a może .. a może warto przyjąć do wiadomości chocby tylko tyle, że było lepiej a teraz jest gorzej. I że Probierz i Bednarz to więcej niż dwa kroki do tyłu.
JOSE 841 napisał(a):

|
.Na upartego można znaleźć kogoś lepszego w miejsce Legionist
|
Na upartego
Ta zmiana jest niezbędna.