Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60679
Stary 10.11.2012, 22:08
Markusie, bywaly czasy ze dyskutowalem z komunistami na temat polityki czy ekonomii. Takimi prawdziwymi komunistami. Jeszcze na dodatek z Rosji.
Gdy ja mowilem im ze komunizm jako system jest niewydolny, oni odpowiadali podajac przyklad industrializacji Zwiazku Radzieckiego przed II wojna swiatowa.
I na tym koniec racjonalnej dyskusji. Przed komunizmem (socjalizmem) byl kraj rolniczy, 25-30 lat po rewolucji byla superpotencja. Reszta to albo propaganda albo... wina rewizjonizmu.


Stosujesz taka sama retoryke. Nie wazne ze koszty pilkarzy sprowadzonych przez Valcxka byly i sa nieadekwatne do ich postawy na boisku, nie wazne ze na dluzsza mete taka polityka musiala doprowadzic do zapasci finansowej Wisly... wazne ze zalozenia pierwszej "pieciolatki"... ups, przepraszam, wazne ze zalozenia pierwszej "rundki" sie zgadzaly... Znaczy dziala


-------------------
Zabawne jest to jak usilnie probujesz budowac aure potegi wokol tego Litexu. Ten klub w sezonie 11/12 na 6 meczow w pucharach wygral tylko dwa... z Magrenem Budva (Czarnogora). Ten klub w slabej lidze bulgarskiej nie radzil sobie dobrze w owym sezonie.
Ba, ten klub na przestrzeni ostatnich 5 lat nic nie pokazal w europie.

A to ze na tle Wisly wygladal jak Real Madryt to nie znaczy ze w tamym meczu gral na jakims wysokim poziomie. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala. I tak; to ze Lech na tle Ruchu Chorzow (4:0) wygladal jak Pilzno, to nie znaczy ze tym Pilznem jest. Co pokazali wczesniej szwedzi...

-------------------
I tak aby zakonczyc ta dyskusje;
- Cupial jest glownym winowajca obecnej sytuacji Wisly
- Bednarz to dno dna
- Stan jest duzo, duzo, lepsza opcja od Bednarza, ale...
- ... Stan w Wisle niczego wielkiego nie pokazal
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 10.11.2012 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując