Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60678
Stary 10.11.2012, 21:18
Wiśle w tym okienku przydały by sie 2-3 transfery w sztabie jak i na górze .Na upartego można znaleźć kogoś lepszego w miejsce Legionisty i kogoś kto odbuduje dawny blask białej gwiazdy.Na pocieszenie ostatnio nawet najlepsze piłkarskie teamy mają kryzys nie tylko "krakowski Liverpool"z Reymonta
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 10.11.2012 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując