w FM 08 po paru latach się nadawali
Co do Maków to gdy przyszli do Bełchatowa, żałowałem, że nikt przy Reymonta się bardziej tym tematem nie zainteresował - wiadomo kupić i wypożyczyć.
A zastanawiał się ktoś nad możliwością nawiązania kontaktu z jakimś większym klubem z europy, który gwarantowałby nam możliwość wypożyczenia piłkarzy- powiedzmy gdzieś kierunku niemieckiego czy holenderskiego. Niestety w polskich realiach jest to raczej niemożliwe.