Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14547
Stary 10.11.2012, 21:05
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Oto moja lista piłkarzy których bym zaproponował do Wisły... :]
jak się bawić to na całego


Kacper Przybyłko - polak z FC Koln, gościu gra ogony w 2 bundeslidze, więcej czasu spędza na boisku w szeregach rezerw Koln, za pół roku kończy mu się kontrakt... też możemy mieć swojego Milika

Piotr Zieliński - 18 lat, rezerwy Udinese, za pół roku kończy mu się kontrakt, oglądałem go w meczach młodej repry... będą z niego ludzie. Kilka razy nawet siedział na ławce w trakcie meczów pierwszej drużyny, ale jeszcze bez debiutu.

w FM 08 po paru latach się nadawali

Co do Maków to gdy przyszli do Bełchatowa, żałowałem, że nikt przy Reymonta się bardziej tym tematem nie zainteresował - wiadomo kupić i wypożyczyć.
A zastanawiał się ktoś nad możliwością nawiązania kontaktu z jakimś większym klubem z europy, który gwarantowałby nam możliwość wypożyczenia piłkarzy- powiedzmy gdzieś kierunku niemieckiego czy holenderskiego. Niestety w polskich realiach jest to raczej niemożliwe.
Odpowiedz cytując