Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2767
Stary 10.11.2012, 20:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bardzo chętnie usłyszę argument inny niż "paranoja" "taniec na trumnach" "gra smoleńskiem" itd. Powtarzają się one od ponad dwóch lat. Dla ruskich pachołków jakakolwiek próba rzeczowego wyjaśnienia sprawy to "polityka". Więc o czym tu dyskutować.
Niestety innych argumentów nie ma i ich nie usłyszysz od racjonalnie myslących ludzi ,natomiast taktyku PISu nasladujaca Goebellsa ,że tysiac razy powtórzone kłamstwo o: zamachu,dobijaniu rannych, mgle , wybuchach i trotylu rzeczywiście zaczyna przynosić efekty i coraz ludzi zaczyna w to wierzyć...
Odpowiedz cytując