Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 10.11.2012, 18:16
Piękny mecz dzisiaj siatkarek i pewne zwycięstwo 3:0 nad KSZO Ostrowiec (wicelider I Ligi). Cieszy coraz większa liczba kibiców na meczach siatkówki oraz dobra atmosfera na hali.
Odpowiedz cytując