Obydwoje jesteście lemingi bo tak NAPRAWDĘ o to chodzi właśnie władzy żeby was skłócić i nastawić antagonistycznie i to jest ich sukces.
NIE CHODZI o to żebyście mieli takie samo zdanie bo to NIE MOŻLIWE, chodzi o to żebyście się szanowali i ścierali dochodząc do wspólnego konsensusu RAZEM, bo zawsze podczas dyskusji dwóch osób będą dwa różne zdania, władza wykorzystuje to mówiąc pośrednio (jak nie zgadza się ktoś z Tobą w 100% to wróg, zabij go zniszcz itp.), a nie da się z nikim w 100& zgadzać, oni to doskonale wiedzą bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Oglądnijcie sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=HYLiq...&feature=share
A potem wróćcie do dyskusji i proszę was nasz wróg to postkomunistyczna władza, te cwaniaczki co zrobili sobie z nas dojne krowy... a nie my obywatele.