Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 10.11.2012, 17:29
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Na czym opierasz pogląd o "sowieckim pachołku"? Nie obrażaj mnie jesli mozesz. Jesli ja ci napiszę że prezentujesz postawę prostaka i głupiego ch.uja to nie będziesz się dziwił ze ktoś cię tak nazywa i rozumiem zaakceptujesz to? Przepraszam, ale ten poziom dyskusji do mnie nie przemawia i go nie akceptuje. Cały czas katastrofa smolenska jest na etapie pomówień, niedomówień i totalnych bzdur.

Zaraz jakiś smieszny Arapaho wyskoczy z kolejną teorią która jak u św Antoniego będzie niepodważalna i jedynie słuszna. Powiedz co będzie jak nagle wyjdzie Błaszczak z Brudzińskim i resztą i nagle oznajmią: Jarosław "Polskę zbaw" już nie twierdzi że to zamach, teraz mówi że to wypadek? Czy razem z Arapaho i innymi wynalazkami szukającymi dziury w całym będziecie z dnia na dzień, wasze ulubione słowo LEMINGAMI?

Chwileczkę, nazwać chama chamem to nie obrażanie. Tak samo jak pachołka pachołkiem. Tylko sowieckie pachołki mają w d... katastrofę, jej przyczyny i to czy dowiemy się prawdy. Jak się kolego wypowiadasz tak jak powyżej to sam sobie wypisujesz na czole "jestem bezmózgi leming".


Cały czas katastrofa smolenska jest na etapie pomówień, niedomówień i totalnych bzdur. Tak? No popatrz, a kto jest temu winien? Przypadek, zbieg okoliczności czy może frajerstwo cudaka.

O poziomie dyskusji lepiej sie nie wypowiadaj bo napisałeś już trzy posty, a w każdym kolejnym co raz mniej konkretów, a co raz więcej typowego dla lemingów pitolenia.

Dostałeś proste pytanie. Nie rozumiesz po Polsku?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując