Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14543
Stary 10.11.2012, 16:58
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Też chce sobie zrobić moją listę piłkarzy których bym zaproponował do Wisły... chory jestem i nudzi mi się ale najpierw mam pytanie.
Jak wygląda sytuacja płacowa w lidze norweskiej, szwedzkiej i 2 bundeslidze? Jeśli chodzi o transfery to więcej sobie krzyczą zespoły z tych lig jak w PL?
To są stabilne i bogate państwa.
Na północy to Pribałtyka (LT,LV,EST). Trzeba raczej patrzeć na południe - Słowacja+Czechy+ Bałkany+Mołdawia+Albania.
Ostatnio edytowane przez arti : 10.11.2012 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując