Też chce sobie zrobić moją listę piłkarzy których bym zaproponował do Wisły... chory jestem i nudzi mi się

ale najpierw mam pytanie.
Jak wygląda sytuacja płacowa w lidze norweskiej, szwedzkiej i 2 bundeslidze? Jeśli chodzi o transfery to więcej sobie krzyczą zespoły z tych lig jak w PL?