Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14542
Stary 10.11.2012, 16:38
Też chce sobie zrobić moją listę piłkarzy których bym zaproponował do Wisły... chory jestem i nudzi mi się ale najpierw mam pytanie.
Jak wygląda sytuacja płacowa w lidze norweskiej, szwedzkiej i 2 bundeslidze? Jeśli chodzi o transfery to więcej sobie krzyczą zespoły z tych lig jak w PL?
Odpowiedz cytując