|
Technicznie młody słabszy? Ja bym powiedział, że o klasę lepszy jest Wład jeśli chodzi o wszechstronność i pracę na nogach.
Za to Wład ma podejrzaną szczękę (choć od paru ładnych lat nic na to nie wskazuje), a ponadto nie boksuje tak inteligentnie jak Vitek, który kontroluje każdą walkę od samego początku do końca.
|