Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 10.11.2012, 16:13
Technicznie młody słabszy? Ja bym powiedział, że o klasę lepszy jest Wład jeśli chodzi o wszechstronność i pracę na nogach.

Za to Wład ma podejrzaną szczękę (choć od paru ładnych lat nic na to nie wskazuje), a ponadto nie boksuje tak inteligentnie jak Vitek, który kontroluje każdą walkę od samego początku do końca.
Odpowiedz cytując