Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 10.11.2012, 13:48
abruzzi napisał(a):Wyświetl post
Oj czepiasz sie.. Dobrze wiemy, że oskarża nawet jeśli nie bezpośrednio
http://wpolityce.pl/wydarzenia/39561...chana-zbrodnia

Palikot wbrew pozorom ma wiele wspolnego z Kaczyńskim. Pierwszy nie mająć dowodów od początku oskarżał Lecha Kaczyńskiego drugi rząd ( teksty w stylu zostali zdradzeni o świcie itp)

Jeśli chodzi o sprawę płaszczy. Rozumiem, że można wierzyć w zamach ale dopatrując sie w podobieństwie tej częsci garderoby spisku chyba trzeba sie zastanowic nad swoim zdrowiem psychicznym. Jeśli nie leming to może lekarz Cie do tego przekona
Oskarża o matactwa przy wyjaśnianiu, na razie. Bo co do tych tylko kretyn ma wątpliwości. A co do reszty. Był może BOR na lotnisku na którym miał lądować Prezydent z oficjalną Polską delegacją? Czy nie było? O czym to świadczy? Ano o tym że zabezpieczenie za które odpowiada rząd nie istniało. To jest temat, dlaczego nie istniało. Więc w sprawie płaszczy to do ASa, on rozpoczął ten intrygujący wątek.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując