JacobCFC napisał(a):

Ja się wtrącę jakie są minusy:
1. Jest to Maciej Korzym
2. Gracz Korony
3. Gość strzelił w 148 meczach w lidze polskiej aż 19 bramek!
|
Czarek Wilk również był graczem Korony...
Gdyby Korzym zdobywał więcej goli nie grałby już w Koronie ,warto dodać,że nie grał zawsze tylko jako napastnik a również jako pomocnik.