Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14537
Stary 10.11.2012, 13:28
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Ja się wtrącę jakie są minusy:

1. Jest to Maciej Korzym
2. Gracz Korony
3. Gość strzelił w 148 meczach w lidze polskiej aż 19 bramek!
Czarek Wilk również był graczem Korony...

Gdyby Korzym zdobywał więcej goli nie grałby już w Koronie ,warto dodać,że nie grał zawsze tylko jako napastnik a również jako pomocnik.
Odpowiedz cytując