Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
Od: 01.2007
Offline
#
2758
10.11.2012, 13:00
1. Czy ja porównałem Palikota do dzwoniącej babci czy do Kaczyńskiego
2. Palikotowi wizyta u psychiatry na pewno by nie zaszkodziła
3. Czytaj ze zrozumieniem
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez abruzzi : 10.11.2012 o godz. 13:01.
abruzzi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abruzzi
Znajdź inne posty napisane przez abruzzi