Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 10.11.2012, 12:41
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Ten temat to paru potakujących gości, z których kazdy pisze to samo. .
Zapraszam więc do dyskusji - nikt stąd nie wygania.Nie musisz "potakiwać". Wystarczy że będziesz pisał konkretnie, nie o paranoikach, ani anonimowych babciach dzwoniących do radia Maryja.

Może na poczatek - słyszałeś o detektorze PED-8800? Za pomocą m.in. tego urządzenia polscy biegli badali kilka tygodni temu wrak Tu-154 w Smoleńsku. Zdaniem prokuratora Szeląga "Urządzenia wykorzystywane są tylko do wstępnych, szybkich testów przesiewowych, wskazujących co najwyżej na możliwość wystąpienia związków chemicznych mogących być materiałem wysokoenergetycznym. Urządzenie wskazywało biegłym, że badany element powinien być zabezpieczony i poddany szczegółowym, profesjonalnym badaniom w laboratorium."

Zdaniem producenta: "Służy do wykrywania materiałów wybuchowych różnego rodzaju. Działanie detektora opiera się o technologię IMS (Ion Mobility Technology), która polega na badaniu prędkości jonów w jednorodnym polu elektrycznym. Metoda wykrywania została udoskonalona o analizę sygnałów w oparciu o transformację Hadamarda, co spowodowało znaczne polepszenie stosunku sygnału do szumu bez utraty rozdzielczości. Dzięki temu udało się zredukować poziom fałszywych alarmów do zaledwie 1%. (…) Detektor PED-8800 Pro wyposażony został w kolorowy wyświetlacz, wskazujący nazwę rozpoznanego materiału wybuchowego. "

Może wyjaśnisz nam tu tą rozbieżność?

abruzzi napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o sprawę płaszczy. Rozumiem, że można wierzyć w zamach ale dopatrując sie w podobieństwie tej częsci garderoby spisku chyba trzeba sie zastanowic nad swoim zdrowiem psychicznym. Jeśli nie leming to może lekarz Cie do tego przekona
Nie widzisz różnicy między anonimową babcią dzwoniącą do radia, a politykiem piszącym o krwi na rękach i popijawie przed wylotem? Czy Palikot nie powinien również zastanowić się nad swoim zdrowiem psychicznym?
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując