Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14534
Stary 10.11.2012, 12:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam na początku postu o Korzymie to zastanawiam się czy się śmiać czy płakać. Bez sensu czytać dalej .
Jakie są Twoim zdaniem minusy transferu Korzyma?

Ja podam plusy

potrafi wygrywać pojedynki 1 na 1
ma charakter jest zadziorny na boisku, potrafi jedną akcją poderwać drużyne do walki
dostępny finansowo
nie jest stary i nie będzie potrzeby za rok czy dwa szukać następcy.

Gdybyś doczytał mój post do końca wiedziałbyś,że Korzyma zaproponowałem jako rezerwowego...

Nie stać nas na graczy typu Piech Jankowski nie wyciągniemy takiego Teodorczyka czy Wszołka dlatego trzeba interesować się solidnymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując