thechris napisał(a):

|
Z braku laku pewnie wygra ktoś mocny i znany ale to nie oznacza, że ten puchar jest wartościowy sportowo bo nie jest. Jest gówniany. Przez grupy. Jakby nie było grup to wtedy poziom sportowy by się podniósł. A tak mamy w ....u meczów bez sensu, gdzie wiele drużyn odpuszcza, kombinuje itd. Tłucze się tych meczy nieskończoną liczbę z czego w grupach ze 30-40% jest bez sensu, bez żadnej wartości.
|
Jestem porażony takim indyferentyzmem. Thecris... czy my rozmawiamy na forum Barcelony, Realu, MU etc. i jesteśmy kibicami tych zespołów? Proszę Cię, zejdź wreszcie na ziemię. Dla Wisły ten puchar jest olbrzymią wartością dodaną. Podobnie dla wielu innych polskich klubów. Dlatego też walka o udział w edycji pucharowej, a potem sam udział w niej przysparza olbrzymie korzyści. Nigdzie indziej nie da się zarobić tak dużej kasy jak w LE(piszę tak specjalnie, bowiem natenczas LM jest dla nas nieosiągalna). Gówniany to puchar z naszej perspektywy nie jest. Świadczy o tym zainteresowanie tymi rozgrywkami ze strony naszych kibiców.