Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 09.11.2012, 23:51
Sam jestem ciekaw w , której rundzie padnie Wach. Gdyby Klitschko się skupił , to w drugiej rundzie powinno być po walce , ale pewnie będzie się chciał z Wachem zabawić i obić go trochę. Generalnie zabawnie się Wach odgraża nokautem zupełnie jak bym słyszał Adamka. Oczywiście Wach ma dużo lepsze warunki fizyczne od Adamka , bo tamten pomylił kategorie wagowe , ale ogólnie Wach ma zerowe doświadczenie i pewnie obije mu Ukrainiec okrutnie głowę. Ciekawsza będzie walka Gołoty z Saletą. :}
Odpowiedz cytując