|
Sam jestem ciekaw w , której rundzie padnie Wach. Gdyby Klitschko się skupił , to w drugiej rundzie powinno być po walce , ale pewnie będzie się chciał z Wachem zabawić i obić go trochę. Generalnie zabawnie się Wach odgraża nokautem zupełnie jak bym słyszał Adamka. Oczywiście Wach ma dużo lepsze warunki fizyczne od Adamka , bo tamten pomylił kategorie wagowe , ale ogólnie Wach ma zerowe doświadczenie i pewnie obije mu Ukrainiec okrutnie głowę. Ciekawsza będzie walka Gołoty z Saletą. :}
|