Nie wchodziło

? To co Ty grałeś jeśli można wiedzieć?! Jestem ciekaw i to bardzo. Ja skupiłem sie na drużynach, które w końcówce przegrywały bądź remisowały i zarobiłem całkiem sporo na Udinese, Twente i Bilbao

Chcesz screeny?
Nie typuje się wszystkiego jak leci, trzeba starannie selekcjonować mecze.
A porównując ilość bramek do ilości rzutów nie masz racji, przecież bramkę zdobyć jest o wiele trudniej, bramki też nie padają seriami
