Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10910
Stary 09.11.2012, 23:30
Nie wchodziło? To co Ty grałeś jeśli można wiedzieć?! Jestem ciekaw i to bardzo. Ja skupiłem sie na drużynach, które w końcówce przegrywały bądź remisowały i zarobiłem całkiem sporo na Udinese, Twente i Bilbao Chcesz screeny?

Nie typuje się wszystkiego jak leci, trzeba starannie selekcjonować mecze.

A porównując ilość bramek do ilości rzutów nie masz racji, przecież bramkę zdobyć jest o wiele trudniej, bramki też nie padają seriami
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując