Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline
#
22499
09.11.2012, 21:48
Widzew- Amica Najgorsza beznadzieja jaka widzialem w tym sezonie az sie patrzec nie mozna dzieci na podworku lepiej w pilke kopia
Baldur80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Baldur80
Znajdź inne posty napisane przez Baldur80