Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22499
Stary 09.11.2012, 21:48
Widzew- Amica Najgorsza beznadzieja jaka widzialem w tym sezonie az sie patrzec nie mozna dzieci na podworku lepiej w pilke kopia
Odpowiedz cytując