Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60659
Stary 09.11.2012, 18:18
milosz napisał(a):Wyświetl post
A czy Hector Peralta nigdy nie był menadżerem Marcelo !?, hmm tu piszą inaczej, że był: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,..._z_Wisly_.html
Nie był, co potwierdza sam Marcelo:
http://futbolnet.pl/wiadomosci/marce...ja-nieobecnosc

milosz napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę więc że faktem jest ... Peralta sprowadził do nas Paulistę, kontakt z nim zaś nawiązał wcześniej Mielcarski..
Powtórzę jeszcze raz mitem jest wymyślonym przez ciebie, nie faktem.

Poza tym ten Peralta ma żonę Polkę, mieszkał w Katowicach, przed przyjściem Marcelo sprowadził do Górnika Leo Markovskiego i Willy Rivasa, jakigoś Carvalho przysłał na testy do GKS-u Katowice. Proponował Mohameda Kallona Wiśle. Te fakty które znalazłem zdają się obalać twój mit że był on menadżerem Paulisty. Wątpliwe aby facet był licencjonowanym menadżerem, po prostu jest pośrednikiem jakiejś agencji mieszkającym w Polsce i proponuje piłkarzy polskim klubom.

Koniec tematu z mojej strony, bo z mitomanami wymyślającymi nie trzymające się kupy historyjki nie mam ochoty dyskutować.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując