Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego
Offline
#
60658
09.11.2012, 18:06
[QUOTE=Kurz;1285724]Nie wiem czy już to było, ale chyba pasuje do tego tematu:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...__Nie_mam.html
Wyniki ankiety pokazuja poparcie partyzanckiej taktyki spalonej ziemi Bednarza
cięzko jest lekko żyć.........
RAPH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAPH
Znajdź inne posty napisane przez RAPH