StelmiOriginal napisał(a):

Ktoś zna jakieś strony internetowe z licytacjami komorniczymi lub bankowymi z Krakowa? Te ogólnie dostępne w google na pierwszych pozycjach to sprzedają same gówna w sumie, znajomy kupił 2 letnią A6 za 80000 we Wrocławiu właśnie na aukcji komorniczej To co sprzedają na tych znanych stronach to kilkunastoletnie zarżnięte autka....
|
tylko znajomości... na necie ogłaszane są przetargi aut, mieszkań czy innych rzeczy których nikt nie nabył po znajomości
MatMario napisał(a):

|
Też szukam auta dla kobiety do 15 tys i tak ogólnie to bardzo ciężki temat. Mało tego, albo jakieś ulepy z 4 albo przebiegi kosmiczne a niby igły.
|
o... to weź mi zaproponuj jakiś "ładny" model... nie chce mi się spędzić dzisiejszego wieczoru na allegro czy innych otomoto.